dyeable tape in hair extensions curly human hair wigs aliexpress latex clothing hairdressing courses southend hair extensions waikato latex clothes hair salons kingston upon thames cost to install a wig latex dress double drawn hair extensions clip in bella dream hair coupon code latex catsuit

Kuzeyköy F1 Köy Domates Fidesi


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Viol Şekli:     Tohum Firması: Akbaş Fide     Fiyatı: 8 TL

For, Fusaryum Radisiye Tolerant  (köy tipi dilimli, mükemmel lezzet ve aromada  raf ömrü en az bir haftadır ,serada sırık yetiştiricilige ve  açık tarlaya uygun çeşitlerimiz mevcuttur.Pembe  renkli ,güz ve ilkbaharada  iyi performans gösterir.  
Sera ve açık tarlaya uygun olmak üzere 2 çeşidi mevcuttur.
Serada ipe alınır. Bir çiçek salkımında tavsiye edilen 4 adet meyvadır.
Tarlada sırık veya oturak yetiştirilir. Toprak tahliline göre ilk meyve hasadına kadar Azot, Fosfor, Potasyum ve Mağnezyumlu gübre verilir. İlk hasattan sonra sadece Potasyum Nitratla besleme yapılmalıdır. Dikimden 6 ve 8 hafta sonra yapraktan birer kez mikro element  takviye edilmelidir. Meyve tam iriliğinde yapraktan Kalsiyum nitrat önerilir.
Oturak yetiştiricilikte bitkide çiçeklenme başladığında tam boğaz doldurması yapılarak adventif kök oluşumu teşvik edilmelidir.
Dikimden iki hafta sonra  başlayarak tam çiçeklenme ve ilk meyveler görülene kadar kısıtlı sulama yapılmalıdır, yani sulama aralığı iki katına çıkartılır.  3 gün aralıkla su veriliyorsa bu 6 güne, 5 gün aralıkla  veriliyorsa  10 güne çıkartılmalıdır.